Zmiany na blogu.

Na „nowejstrategii” panował w ostatnim czasie spory zastój. Spowodowany był natłokiem innych obowiązków, ale szczęśliwie z większością z nich już się uporałem. Mam więc nadzieję, że okres stagnacji mamy za sobą.

Przechodząc do tytułowych zmian. W moim podejściu do zainteresowań, których blog jest owocem, zaszły pewne zmiany. Chcę bardziej skupić się na konkretniejszych i węższych tematach, zamiast dotychczasowego, co kilkudniowego skakania z „kwiatka na kwiatek”. Efektem tego będą znacznie większe, bardziej dogłębne i szczegółowe artykuły. Oczywiście będą one wymagały  więcej pracy z mojej strony, zarówno poznawczej, jak i edytorskiej. Tym samym nie będą pojawiały się co kilka dni, a i pewnie nie co tydzień…

Nie oznacza to jednak, że na blogu zapanuje cisza i posucha, którą można tutaj obserwować od połowy sierpnia. Zamierzam każdego dnia (ewentualnie co dwa dni) podsumowywać kilka najważniejszych wydarzeń lub „podpinać” najciekawsze, znalezione w sieci artykuły. Postaram się opatrzyć to wszystko swoim komentarzem. Tematyka pozostaje bez zmian, czyli Bliski Wschód i współczesne militaria z naciskiem na marynarkę wojenną.

Mam nadzieję, że nowa forma się spodoba.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia Parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s